Hekimlerimiz

online randevu formu

kurumsal

gülüşünüze değer katmayı
önemsiyoruz

Gülüşünüze değer katmayı önemsiyoruz Diş hekimliğinde çağdaş tedavi anlayışını benimsemiş bir kurum olarak Minepol, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği alanında uzman diş hekimleriyle hastalarına hizmet sunmaktadır.

hekimlerimiz

Dt. Özlem Ersöz | Minepol

Dt. Özlem Ersöz

Dt. Özlem Ersöz, Eskişehir Atatürk Lisesi’nde eğitimini tamamlamış, Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2002 yılında birincilik ile mezun olmuştur. Çalıştığı Kurumlar; 2002 - 2004 Özel Derman Polikliniği, 2004 - 2009 Özel Eskişehir ONVAK Hastanesi’dir. 2009’da özel klinik hizmetine başlamıştır.2021 yılında Minepol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini Dt.Serkan Coşkun ile birlikte kurmuştur.

Dt. Serkan Coşkun | Minepol

Dt. Serkan Coşkun

Ankara Mimar Sinan Lisesinde eğitimini tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1996 yılında mezun olmuştur. 1996-2021 yılları arasında eşi Zülal Coşkun ile kurduğu Özel Dentinn diş kliniğinde çalışmıştır. 2021 tarihinden itibaren Özlem Ersöz ve Zülal Coşkun ile kurduğu Minepol de çalışmaya devam etmektedir

Dt. Zülal Coşkun | Minepol

Dt. Zülal Coşkun

Eskişehir Atatürk Lisesinde eğitimini tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1996 yılında mezun olmuştur. 1996-2021 yılları arasında eşi Serkan Coşkun ile kurduğu özel Dentinn diş kliniğinde çalışmıştır. 2021 tarihinden itibaren Özlem Ersöz ve Serkan Coşkun ile kurduğu Minepol de çalışmaya devam etmektedir

Dt. Serkan Aksoy | Minepol

Dt. Serkan Aksoy

Çocuk diş hekimi Serkan Aksoy Sivas doğumludur. Diş hekimliği lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirerek, Uzmanlık eğitimini Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalında eğitim alarak tamamlamıştır. Uzun yıllardır çocuk diş hekimliği alanında çalışmakta olup travmatik dental yaralanmaların tedavisi, kanal tedavileri, rejeneratif endodontik tedaviler, ön ve arka dişlerde estetik diş hekimliği uygulamaları özel ilgi alanlarıdır.

Dt. Melis Sıla Ürencik | Minepol

Dt. Melis Sıla Ürencik

Eskişehir Anadolu Lisesi’nde eğitimini tamamlamış, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2018 yılında mezun olmuştur. TDA, İZDO ve Apex gibi önemli diş hekimliği kongrelerinde aktif bir şekilde yer almıştır. Eskişehir Minepol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hekimlik kariyerini devam ettirmektedir.

Dt. Tuna Yılmaz | Minepol

Dt. Tuna Yılmaz

Nafi Güral Fen Lisesinden mezun olup, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiştir. UAKK’de etkin rol almıştır. “Tam Dişsiz Ağızlarda İmplant ve Protez Planlaması” “Laminate Veneer” sertifikaları bulunmaktadır. Dijital Diş Hekimliği özel ilgi alanıdır.

Uzm. Dt. Ceren Kütük | Minepol

Uzm. Dt. Ceren Kütük

Periodontoloji uzmanı Uzm. Dt. Ceren KÜTÜK, lise öğrenimini Kırkkonaklar Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak; implantoloji, periimplant hastalıklar, periodontal plastik cerrahi, dişeti hastalıklarının tedavisi ve gummy smile tedavisi üzerinde yoğunlaşmıştır.

Dt. Serkan Toprakçı | Minepol

Dt. Serkan Toprakçı

1980 Tunceli doğumlu Dt. Serkan TOPRAKÇI Tunceli Anadolu lisesinde eğitimini tamamlamış, Ankara Üniversitesi Diş hekimliği fakültesinden 2003 yılında mezun olmuştur. Tunceli ADSM, Kdz Ereğli ADSM ve Eskişehir ADSH kurumlarında görev yapmıştır. İmplantoloji ve implant üstü protezler, cerrahi girişimsel işlemler, Botox - PRP uygulamaları konularında eğitimler alarak bu tedaviler üzerine yoğunlaşmıştır. 2022 yılında Minepol Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde göreve başlamıştır.

kliniğimiz

Minepol olarak önceliğimiz, diş hekimliğinde yükselen trendleri takip ederek hastalarımızın istek ve beklentilerine uygun çözümler sunmaktır. Modern teknoloji ile donatılmış kliniğimizde, sağlığınızı doğallıkla buluşturmayı, gülüşünüze değer katmayı önemsiyoruz.

ekibimize katıl

Yenilikçi yaklaşıma sahip, mesleğine saygılı ve meslek etik değerlerine uygun stajyer, asistan veya diş hekimi iseniz bizimle çalışmak için insan kaynakları formunu doldurabilirsiniz.

başvuru formu

dökümanlar
Minepol
blog

Ağız ve Diş Tedavileri
ile ilgili yenilikçi bilgiler, püf noktalar, bakım önerileri ve daha fazlası blog sayfamızda. Keşfet!

Blog sayfamızdaki tüm içerikler hasta bilgilendirme amaçlıdır.

Tüm Blog Yazıları
bize ulaşın
adres

İsmet İnönü 1.Cad. No:102D
Tepebaşı / Eskişehir

Harita Göster
bizi sosyal medyada takip edin
sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız

bilgi almak istediğiniz konular

  • pedodonti
  • ortodonti
  • estetik diş hekimliği
  • endodonti
  • dental implant
  • diş protezi
  • dental görüntüleme
  • çene eklemi
  • ağız kokusu
  • diğer