online randevu formu

kurumsal

Eskişehir Minepol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Hekimi Kadromuz

hekimlerimiz

Dt. Özlem Ersöz | Minepol

Dt. Özlem Ersöz

Dt. Özlem Ersöz, Eskişehir Atatürk Lisesi’nde eğitimini tamamlamış, Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2002 yılında birincilik ile mezun olmuştur. Çalıştığı Kurumlar; 2002 - 2004 Özel Derman Polikliniği, 2004 - 2009 Özel Eskişehir ONVAK Hastanesi’dir. 2009’da özel klinik hizmetine başlamıştır.2021 yılında Minepol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini Dt.Serkan Coşkun ile birlikte kurmuştur.

Dt. Serkan Coşkun | Minepol

Dt. Serkan Coşkun

Ankara Mimar Sinan Lisesinde eğitimini tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1996 yılında mezun olmuştur. 1996-2021 yılları arasında eşi Zülal Coşkun ile kurduğu Özel Dentinn diş kliniğinde çalışmıştır. 2021 tarihinden itibaren Özlem Ersöz ve Zülal Coşkun ile kurduğu Minepol de çalışmaya devam etmektedir

Dt. Zülal Coşkun | Minepol

Dt. Zülal Coşkun

Eskişehir Atatürk Lisesinde eğitimini tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1996 yılında mezun olmuştur. 1996-2021 yılları arasında eşi Serkan Coşkun ile kurduğu özel Dentinn diş kliniğinde çalışmıştır. 2021 tarihinden itibaren Özlem Ersöz ve Serkan Coşkun ile kurduğu Minepol de çalışmaya devam etmektedir

Dt. Melis Sıla Ürencik | Minepol

Dt. Melis Sıla Ürencik

Eskişehir Anadolu Lisesi’nde eğitimini tamamlamış, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2018 yılında mezun olmuştur. TDA, İZDO ve Apex gibi önemli diş hekimliği kongrelerinde aktif bir şekilde yer almıştır. Eskişehir Minepol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hekimlik kariyerini devam ettirmektedir.

Dt. Tuna Yılmaz | Minepol

Dt. Tuna Yılmaz

Nafi Güral Fen Lisesinden mezun olup, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiştir. UAKK’de etkin rol almıştır. “Tam Dişsiz Ağızlarda İmplant ve Protez Planlaması” “Laminate Veneer” sertifikaları bulunmaktadır. Dijital Diş Hekimliği özel ilgi alanıdır.

Uzm. Dt. Ceren Kütük | Minepol

Uzm. Dt. Ceren Kütük

Periodontoloji uzmanı Uzm. Dt. Ceren KÜTÜK, lise öğrenimini Kırkkonaklar Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak; implantoloji, periimplant hastalıklar, periodontal plastik cerrahi, dişeti hastalıklarının tedavisi ve gummy smile tedavisi üzerinde yoğunlaşmıştır.

Muhammed Zahid Benli | Minepol

Muhammed Zahid Benli

Eskişehir Kılıçoğlu Anadolu lisesinde eğitimini tamamlamış, Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Çeşitli seminerlere katılım sağlamıştır. GDHDER’de aktif görev almıştır. Hekimlik kariyerine Eskişehir Minepol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde devam etmektedir.

Uzm. Dt. Ceyhun Caferli | Minepol

Uzm. Dt. Ceyhun Caferli

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliğinden 2016 yılında mezun olmuştur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Anabilim Dalı'nı 2017-2021 yılları arasında tamamlamıştır. Şeffaf plak, Sabit tel tedavisi (Invisalign), ortopedik tedaviler, ortognotik cerrahi tedavisi, eklem splinti tedavisi üzerine yoğunlaşmıştır.

Dt. Nuran Yalnız | Minepol

Dt. Nuran Yalnız

Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. TDB, ADO, İZDO gibi çeşitli kurumların kongrelerine ve endodonti workshoplarına katılım göstermiştir. Endodontik MTA Uygulamaları ve Klinik Pratiğinde Pedodonti ve Çocuk Hastada Klinik Endodonti sertifikaları bulunmaktadır. Hekimlik kariyerine Minepol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde devam etmektedir.

Dt. İremnur Erdağlı | Minepol

Dt. İremnur Erdağlı

Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi’nde eğitimini tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Türkiye genelinde çeşitli seminer, workshop ve kongrelere katılım göstermiştir. “Diastema Kapatma” dahil olmak üzere estetik restoratif tedavilere ait sertifikaları bulunmaktadır. Hekimlik kariyerine Eskişehir Minepol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde devam etmektedir.

ekibimize katıl

Yenilikçi yaklaşıma sahip, mesleğine saygılı ve meslek etik değerlerine uygun stajyer, asistan veya diş hekimi iseniz bizimle çalışmak için insan kaynakları formunu doldurabilirsiniz.

başvuru formu

dökümanlar
Minepol
blog

Ağız ve Diş Tedavileri
ile ilgili yenilikçi bilgiler, püf noktalar, bakım önerileri ve daha fazlası blog sayfamızda. Keşfet!

Blog sayfamızdaki tüm içerikler hasta bilgilendirme amaçlıdır.

Tüm Blog Yazıları
bize ulaşın
info@minepol.com.tr 0 (222) 220 55 55

Whatsapp :

0 (532) 475 08 17

Çalışma Saatleri

Haftanın Her Günü

Sabah 09:00

Akşam 22:00

adres

İsmet İnönü 1.Cad. No:102D
Tepebaşı / Eskişehir

Harita Göster
bizi sosyal medyada takip edin
sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız

bilgi almak istediğiniz konular

  • pedodonti
  • ortodonti
  • estetik diş hekimliği
  • endodonti
  • dental implant
  • diş protezi
  • dental görüntüleme
  • çene eklemi
  • ağız kokusu
  • diğer
RANDEVU AL
WHATSAPP