Hakkımızda


Diş hekimliğinde çağdaş tedavi anlayışını benimsemiş bir kurum olarak Minepol, diş estetiği, diş bakımı ve tedavileri konusunda hastalarına hizmet sunmaktadır. Dt. Özlem Ersöz yönetiminde gerçekleştirilen diş hekimi uygulamaları, özel klinik ortamında, hijyenik şartlar esas alınarak yürütülmektedir. Tedavi sürecinde hizmet anlayışının sürekliliğini ilke edinen Minepol, insan faktörünü daima ön planda tutmaktadır. 

Yaşam tarzımızda gerçekleşen dönüşümle birlikte, gündelik hayatlarımızda yer edinen estetik algısı, kişinin fiziksel görünümüne bakış açısını da değiştirmiştir. Özellikle duygu aktarımını yoğun şekilde sağlayan yüz hatları, estetik görünümün önem kazandığı odak noktası haline gelmiştir. Bu nedenle; genel vücut ve yüz estetiğinin ayrılmaz bir parçası olan ağız ve diş estetiği de son yıllarda daha geniş talep görmektedir.

Minepol olarak önceliğimiz, estetik diş hekimliğinde yükselen trendleri takip ederek hastalarımızın istek ve beklentilerine uygun çözümler sunmaktır. Modern teknoloji ile donatılmış kliniğimizde, sağlığınızı doğallıkla buluşturmayı, gülüşünüze değer katmayı önemsiyoruz.